Asymetrická vana vyhraje nad problémy s prostorem

Koupelny v našich domovech jsou různé. Pokud má zrovna ta vaše míň místa, než byste si přáli, je potřeba plánovat její zařízení chytře. Malá koupelna nemusí být bez vany, zaměřte se na ty asymetrické.

Asymetrická vana poskytuje prostornou koupací plochu, zabere přitom opravdu jen nejnutnější místo. Je praktická, hodí se totiž i na sprchování. Spodní hranice rozměrů asymetrické vany se pohybují někde u 75 cm na šířku a 140 cm na délku, proto jsou tak vítané především v malých koupelnách. Kombinovat se dají prakticky s vhodným umyvadlem a na minimální nutnou plochu tak umístit vše, co k hygieně běžně potřebujete. Přestože ve vaně vlastně ležíte šikmo, můžete využít o to větší délku, než je ta, kterou vám zabírá u stěny.Asymetrický vana INTEGRA

Pohodlí s integrovaným sedátkem

V naší nabídce asymetrických van naleznete hned několik, které disponují integrovaným sedátkem. Podle jeho umístění se rozlišuje levá nebo pravá varianta vany. V našem sortimentu najdete vždy označení L nebo P. P znamená, že sedátko bude v pravém rohu vany, L v levém. Sedátko by mělo být umístěné v části, kde je i odtok a baterie. To je vhodné při sprchování, tato část vany vám bude sloužit právě pro tento účel.

Sprcha i koupel - žádný problém

Jak jsme už zmínili výše, využít asymetrickou vanu ke sprchování není problém. Pokud víte, že se ve vaně budete pravidelně sprchovat, vybírejte takovou, která má odtok spíše ke straně. Vana je tím pomyslně rozdělená na koupací a sprchovací část, ta bývá co nejširší a mívá také v této části rovné dno. Nezapomeňte myslet i na vanovou zástěnu, která zabrání nechtěnému protečení vody na podlahu koupelny. Kontaktujte nás a společně probereme možnosti pro instalaci vaší zástěny.

Rohová vana nerovná se asymetrickáKulatá vana Polysan ROYAL CORNER

U našich zákazníků jsme se několikrát setkali s názorem, že rohová vana je to samé jako asymetrická. Není to tak, a to hned z několika důvodů. Rohovou vanu poznáte podle toho, že má stejně dlouhé strany a její odtok bývá umístěný uprostřed. U většiny rohových van není možná kombinace s vanovou zástěnou. Obecně ale rohová vana působí dominantnějším dojmem a taky má ve svém vzhledu špetku luxusu. 

Atypické vany - kulaté i čtvercové

V naší nabídce máme také speciální vany, které vyhoví všem náročným požadavkům. Najdete mezi nimi oválné vany s důmyslným designem, které posunou relax ve vaně do nové dimenze. Pokud hledáte pro svůj domov, nebo klidně hotel, vybavení do wellness, určitě vás zaujaly velmi oblíbené kulaté vany. Vybírat je můžete v různých rozměrech. 

Asymetrické vany z akrylátu nabízíme od různých výrobců v rozmanitých provedeních. Na většinu z nich poskytujeme záruku 10 let. Při výběru doporučujeme promyslet i příslušenství jako madlo na vanu a další komponenty. Podívejte se také na naši nabídku vodovodních baterií pro vanu nebo umyvadlo.


Další zajímavé články

Akce na sprchové dveře PURE
25. 6. 2018

Akce na sprchové dveře PURE

Sprchové dveře PURE jsou vhodné do každé koupelny! Výběr sprchových dvěří ze skla Skleněné dveře se v dnešní době stávají stále populárnější...

Číst více

Nákup vany má různé proměnné, tloušťka akrylátu není vždy rozhodující
2. 9. 2018

Nákup vany má různé proměnné, tloušťka akrylátu není vždy rozhodující

Jakou vanu koupit do koupelny? Nejdůležitější je zodpovědět si hned na začátku několik základních otázek: Kolik prostoru jí můžeme věnovat? Kdo bude...

Číst více

Jak vybrat vanu? Bez kompromisů - nabídka je bohatá
28. 7. 2018

Jak vybrat vanu? Bez kompromisů - nabídka je bohatá

Výběr vany je jedním z klíčových rozhodnutí při plánování realizace koupelny, proto je potřeba si odpovědět na základní otázky. Jak velký prostor máme pro...

Číst více

Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
96 %
zákazníků nás doporučuje
Více recenzí

„Rychlé dodání, zboží hezké a v pořádku.“

12. 6. 2021

„rychlé jednáni spokojenost“

21. 5. 2021

„Byla jsem velmi spokojená zboží přišlo v pořádku i prodávající byly ochotni vše vysvětlit během...“

20. 5. 2021

„Rychlost.spolehlivost.setrny transport.obrazky odpovidaji realite“

17. 5. 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace