Asymetrická vana vyhraje nad problémy s prostorem

Koupelny v našich domovech jsou různé. Pokud má zrovna ta vaše míň místa, než byste si přáli, je potřeba plánovat její zařízení chytře. Malá koupelna nemusí být bez vany, zaměřte se na ty asymetrické.

Asymetrická vana poskytuje prostornou koupací plochu, zabere přitom opravdu jen nejnutnější místo. Je praktická, hodí se totiž i na sprchování. Spodní hranice rozměrů asymetrické vany se pohybují někde u 75 cm na šířku a 140 cm na délku, proto jsou tak vítané především v malých koupelnách. Kombinovat se dají prakticky s vhodným umyvadlem a na minimální nutnou plochu tak umístit vše, co k hygieně běžně potřebujete. Přestože ve vaně vlastně ležíte šikmo, můžete využít o to větší délku, než je ta, kterou vám zabírá u stěny.Asymetrický vana INTEGRA

Pohodlí s integrovaným sedátkem

V naší nabídce asymetrických van naleznete hned několik, které disponují integrovaným sedátkem. Podle jeho umístění se rozlišuje levá nebo pravá varianta vany. V našem sortimentu najdete vždy označení L nebo P. P znamená, že sedátko bude v pravém rohu vany, L v levém. Sedátko by mělo být umístěné v části, kde je i odtok a baterie. To je vhodné při sprchování, tato část vany vám bude sloužit právě pro tento účel.

Sprcha i koupel - žádný problém

Jak jsme už zmínili výše, využít asymetrickou vanu ke sprchování není problém. Pokud víte, že se ve vaně budete pravidelně sprchovat, vybírejte takovou, která má odtok spíše ke straně. Vana je tím pomyslně rozdělená na koupací a sprchovací část, ta bývá co nejširší a mívá také v této části rovné dno. Nezapomeňte myslet i na vanovou zástěnu, která zabrání nechtěnému protečení vody na podlahu koupelny. Kontaktujte nás a společně probereme možnosti pro instalaci vaší zástěny.

Rohová vana nerovná se asymetrickáKulatá vana Polysan ROYAL CORNER

U našich zákazníků jsme se několikrát setkali s názorem, že rohová vana je to samé jako asymetrická. Není to tak, a to hned z několika důvodů. Rohovou vanu poznáte podle toho, že má stejně dlouhé strany a její odtok bývá umístěný uprostřed. U většiny rohových van není možná kombinace s vanovou zástěnou. Obecně ale rohová vana působí dominantnějším dojmem a taky má ve svém vzhledu špetku luxusu. 

Atypické vany - kulaté i čtvercové

V naší nabídce máme také speciální vany, které vyhoví všem náročným požadavkům. Najdete mezi nimi oválné vany s důmyslným designem, které posunou relax ve vaně do nové dimenze. Pokud hledáte pro svůj domov, nebo klidně hotel, vybavení do wellness, určitě vás zaujaly velmi oblíbené kulaté vany. Vybírat je můžete v různých rozměrech. 

Asymetrické vany z akrylátu nabízíme od různých výrobců v rozmanitých provedeních. Na většinu z nich poskytujeme záruku 10 let. Při výběru doporučujeme promyslet i příslušenství jako madlo na vanu a další komponenty. Podívejte se také na naši nabídku vodovodních baterií pro vanu nebo umyvadlo.


Další zajímavé články

Jak vybrat sprchovou vaničku?
5. 10. 2017

Jak vybrat sprchovou vaničku?

V dnešní uspěchané době dávají lidé přednost sprchování před koupeli nejen pro úsporu časovou ale také pro  úsporu energetickou a zároveň...

Číst více

Správně zvolené doplňky doladí vaši koupelnu k dokonalosti
30. 4. 2020

Správně zvolené doplňky doladí vaši koupelnu k dokonalosti

Hledáte vhodné doplňky do koupelny, které budou barevně ladit s jejím interiérem a zároveň budou praktické a příjemné? V našem sortimentu najdete veškeré...

Číst více

Jak vybrat saunu? Přečtěte si, co vše je nutné vědět před nákupem
28. 7. 2018

Jak vybrat saunu? Přečtěte si, co vše je nutné vědět před nákupem

Abychom našli pro vaše potřeby tu nejvhodnější variantu, je potřeba zvážit, jak velkým prostorem pro saunu disponujeme, jaká výše teploty je pro nás ideální a...

Číst více

Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
95 %
zákazníků nás doporučuje
Více recenzí

„Celkove urcite dobry obchod. Bohuzel obchod mel jen jednu sadu a druha az po potvrzeni objednavky...“

30. 7. 2021

„vstřícná komunikace, ochota poradit, rychlost doručení“

26. 7. 2021

„Rychlá objednávka a velmi rychle dodáno.“

17. 7. 2021

„ochota a poradenství...super“

28. 6. 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace