Správně zvolené doplňky doladí vaši koupelnu k dokonalosti

Hledáte vhodné doplňky do koupelny, které budou barevně ladit s jejím interiérem a zároveň budou praktické a příjemné? V našem sortimentu najdete veškeré komponenty, které vaše koupelna potřebuje. Navíc je lze vybírat i v designově sjednocených sériích. Řešení nabízíme také pro profesionální provozy - hotely a restaurace.

V sortimentu našich koupelnových doplňků najdete široký výběr pomocníků, kteří zpříjemní váš pobyt v koupelně a přispějí tak k vytouženému relaxu. Navíc lze vždy zvolit ten správný design a styl, který bude skvěle sladěný s dalším nábytkem vaší koupelny.

Mýdlo je na prvním místě

MýdlenkaA proto musí být jednoduše dostupné. Pokud chcete nechat linii svého umyvadla čistou, zvolte dávkovače na mýdlo s možností instalace nad umyvadlo. Můžete jej ale jednoduše umístit také přímo na umyvadlo. Vybírat můžete z různých objemů a barevných provedení. Nechybí ani kousky s nádechem retro stylu nebo v elegantním nerezovém designu. Pro tuhá mýdla máme v sortimentu praktické mýdlenky. Od stejného výrobce potom můžete vždy zakoupit také držáky na kartáčky či sklenky, abyste veškeré doplňky udrželi v jednotném stylu.

Vybavení pro osoby se sníženou pohyblivostí

Tyto doplňky do koupelny ocení především ti členové vaší rodiny, kteří mají potíže s pohybem. A to především starší osoby, kteří tak při pobytu v koupelně získají větší pocit jistoty a bezpečí. Nabízíme madla odnímatelná i pevnostní, spolehlivé stoličky i sedátka do sprchových koutů s protiskluzovou úpravou a jednoduchou montáží. Případnému uklouznutí zabrání také protiskluzové podložky. Myslíme i na ty nejmenší, pro ty nabízíme dětská protiskluzová stupátka.

Tichý pomocník pro vaše ručníky

držák na ručníkVybírat u nás můžete také z rozmanitých variant provedení držáků a stojanů na ručníky. Od jednoduchých háčků, které bez problému nalepíte během vteřiny na kachličky, až po praktické chromované stojany pro odložení hned několika ručníků. Myslete také na samotný výběr kvalitních ručníků a osušek, které tvoří důležitou součást každé koupelny. Kritérií pro jejich výběr je hned několik. Kromě designu, který by měl ladit s vaší koupelnou, by měly ideálně vydržet stovky pracích cyklů, být příjemné na dotek, ale také berte v potaz, zda vám nemohou zároveň posloužit třeba při vašich sportovních aktivitách či na dovolené.

Pořádek udržíte hravě 

Projděte si různé možnosti našich řešení pro koše na prádlo. Zvolte ten integrovaný v koupelnové skříňce a ani o něm nebudete vědět. V koupelnách bývá často problém s prostorem. Každý volný kousek místa jednoduše využijete pro uložení potřebných věcí, a to díky variabilním druhům poliček, včetně těch se snadným uchycením do sprchových koutů. Pořiďte do nich organizéry, které jednoduše rozdělte mezi všechny členy domácnosti, a zajistěte tak, aby v nich pořádek vládl co nejdéle. Snadno se do nich totiž schovají všechny pomůcky pro každodenní hygienu a vy už se nebudete trápit tím, že je na umyvadle jeden velký a nekontrolovaný chaos. Jako úložný prostor mohou skvěle posloužit také například stylové dřevěné bedýnky.

Máme řešení i pro náročné potřeby hotelů

Hledáte vhodné koupelnové doplňky pro váš penzion, hotel nebo restauraci? Seznamte se s produkty řady našeho hotelového programu. Najdete zde výkonné osoušeče rukou, držáky fénu i zásobníky na papírové ručníky či toaletní papír. Nedílnou součástí vybavení koupelen či wellness představuje také hotelový textil, který obstojí i v plném provozu při časté frekvenci praní. Náročnější klienty vašeho hotelu můžete ve vybavení koupelny potěšit pohodlnými župany s vaším monogramem.


Další zajímavé články

Jak vybrat tu pravou toaletu pro domácnost
19. 1. 2022

Jak vybrat tu pravou toaletu pro domácnost

Toaletu vybírejte pečlivě, zaměřte se na užitečné vlastnosti Ideální toaleta šetří vodu, je snadná na údržbu a svým uživatelům poskytuje maximální...

Číst více

Nákup vany má různé proměnné, tloušťka akrylátu není vždy rozhodující
2. 9. 2018

Nákup vany má různé proměnné, tloušťka akrylátu není vždy rozhodující

Jakou vanu koupit do koupelny? Nejdůležitější je zodpovědět si hned na začátku několik základních otázek: Kolik prostoru jí můžeme věnovat? Kdo bude...

Číst více

Jak vybrat nábytek do koupelny?
3. 9. 2018

Jak vybrat nábytek do koupelny?

Koupelna je jedno z míst v domácnosti, kde se příliš nezdržujeme. Možná proto nebývá tento prostor tolik rozlehlý. O to efektivněji bychom jej však měli...

Číst více

Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
95 %
zákazníků nás doporučuje
Více recenzí

„Nemám výhrady vše v pořádku“

20. 1. 2022

„Obchod v pohodě, objednala jsem barvu podle obrázku a objednacího čísla, byla mi doručena jiná (ale...“

17. 12. 2021

„Všechno by bylo v absolutním pořádku, až na jeden problém. Objednala jsem si malinkou skládací...“

7. 12. 2021

„Moc doporučuji - seriozní obchod a rychlé dodání zboží. Milan“

10. 11. 2021