Ravak MAGNOLIA PU PLUS 180 Vana obdélníková 180×75 cm

Ravak MAGNOLIA PU PLUS 180 Vana obdélníková 180×75 cm
Výrobce:Ravak
Dostupnost: 1 - 2 týdny
Doba dodání: -
Cena dopravy:ZDARMA
Cena12 784 Kč

Cena bez DPH:  10 565 Kč

ks
Ravak MAGNOLIA PU PLUS 180 Vana obdélníková 180×75 cm
• Akrylátová obdélníková vana, která nabízí mnohem více pohodlí, než byste čekali. Nečekaně veliký vnitřní prostor.
• Díky jedinečnému tvaru předního lemu nabízí vana Magnolia mnohem více prostoru a pohodlí.
• Kvůli tvaru předního lemu nelze doplnit vanovou zástěnou. K vaně lze dokoupit příslušenství (podporu, vanový odtokový komplet) příp. praktické doplňky - čelní a boční panel, podhlavník. Možnost osazení hydromasážním systémem.

• Vanové nožičky nejsou standardní součástí vany. Je nutné je objednat zvlášť.

  • Vyztužení technologií PU Plus
  • Vyztužení PU Plus je unikátní technologie vyvinutá společností RAVAK. Polyuretanová pěna se nanáší na výlisek ve třech vrstvách, a sice tvrdá-měkká-tvrdá (neboli masiv-pěna-masiv). Díky přesně stanovenému výrobnímu postupu vykazuje výrobek PU Plus jedinečnou tuhost a vynikající tepelně a zvukově izolační vlastnosti. Právě proto jsou tyto vany vhodné zejména pro montáž hydromasážních systémů. Předností výrobku je také jeho možná recyklace.
  • Výhody akrylátových van vyztužených technologií PU Plus
  • Bytelná vana, která se nehne
  • Vany vyrobené technologií PU Plus mají o cca 20 % vyšší hmotnost než běžné akrylátové vany. To se projevuje v celkové tuhosti a zvukové neprozvučnosti výrobku, což je výhodné zejména pro osazování hydromasážními systémy.
  • 100% kvalita je zaručena plnou automatizací výrobky,která spolehlivě eliminuje možné závady způsobené lidským faktorem. Technologie PU Plus byla vyvinuta ve spolupráci s koncernem Bayer a používá zařízení značky Kawasaki.
  • Díky pevnosti a zvukově izolačním vlastnostem je provoz vany PU Plus při hydromasáži výrazně tišší. Voda při delší koupeli pomaleji chladne. Proto je celkový požitek z koupele v hydromasážní vaně s vyztužením PU Plus mnohem lepší.
• Praktické tvary a vnitřní prostor většiny akrylátových van RAVAK v sobě spojují funkci vany a zároveň funkci sprchového koutu. Poskytují tak při daném tvaru maximální prostor pro pohodlné koupání i sprchování. Pro větší pohodlí si k většině van můžete jako příslušenství vybrat měkký podhlavník, pro větší bezpečí praktické madlo a pro pohodlí při sprchování například vanovou zástěnu či dveře. Díky vanovým zástěnám a dveřím si užijete příjemné chvíle i při sprchování, aniž by voda cákala po celé koupelně. Některé naše vany jsou součástí tzv. konceptu, to znamená, že je můžete designově sladit např. s umyvadlem, nábytkem i nebo i bateriemi.
• Díky moderním technologiím a několikastupňové kontrole kvality vám můžeme poskytnout desetiletou záruku na všechny vany RAVAK (v případě instalace v souladu s montážním návodem a použití originální podpory - nožiček RAVAK).

Upozornění pro zákazníka internetového obchodu:
Toto zboží není standardním výrobkem. Bude vyrobeno či upraveno na přání spotřebitele a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku).

Výrobce:Ravak
Prodloužená záruka: 10 let
Délka (cm): 180
Šířka (cm): 75
Materiál: akrylát+PUR
Objem (l): 290
Model:MK3981

Napsat recenzi

Vaše jméno:
Hodnocení:

Opište kód z obrázku do pole níže:

Stáhněte si přílohy k tomuto produktu - návody, nákresy, katalogy.

downloadMontážní návod

Vaše jméno:

Vaše e-mailová adresa:

Opište kód z obrázku do pole níže:

Dotaz:

Doprava zdarma
nad 4 999 Kč
Napište nám, rádi pomůžeme

Kontaktujte nás

+420 605 26 29 29
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace