Infrasauny

Řazení
Výstavní vzorek Infrasauna FRANCE SAUNA Luxe 1

Výstavní vzorek Infrasauna FRANCE SAUNA Luxe 1

22 990 Kč 29 990 Kč
Skladem
Sleva 23 %
Infrasauny

Domácí infrasauny

Milujete saunování a relax? Dopřejte si jej i doma! V naší nabídce najdete širokou škálu infrakabin vhodných jak do veřejných prostor, tak do domácností. Infrasauny jsou vyrobeny z kvalitních kanadských dřevin, proto jsou vhodné i pro alergiky. Díky nižší provozní teplotě si mohou saunování užít i kardiaci či lidé, kterým by klasickou saunu zdravotní stav nedovolil.

Infrasauny neboli infrakabiny se vyrábí v řadě velikostí, ty nejmenší pro jednu osobu mají okolo 1m2. Jejich montáž je velmi jednoduchá, fungují prakticky jako stavebnice. Infrasauna nevypouští ani horkost ani páru, proto ji můžete umístit opravdu kamkoli, stačí jen elektrická zásuvka. Spotřeba infrasauny je o hodně nižší než u klasické sauny finské, jedno saunování nevyjde ani na částku v řádech desetikorun.

A pokud berete relaxaci skutečně vážně, doporučujeme prohlédnout si i hydromasážní vany či masážní sprchové boxy, abyste si mohli užít kompletní domácí wellness.

ROZHODLI JSTE SE PRO KOUPI INFRASAUNY? VYBERTE TEN SPRÁVNÝ TYP INFRAZÁŘIČE.

V první řadě bychom měli vybrat místo, kde nám bude infrasauna nejlépe vyhovovat. Podle velikosti prostoru pak vybereme konkrétní typ infrasauny. Zásadními otázkou při výběru je pak volba typu zářiče. Více se dočtete v našem článku.

 

Doprava zdarma
nad 4 999 Kč
Napište nám, rádi pomůžeme

Kontaktujte nás

+420 605 26 29 29
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace