Finské sauny

Řazení
  Finské sauny

  Máte rádi klasické saunování a vadí vám nepříjemnosti spojené s návštěvnou veřejných saun? Dnes už není problém pořídit si saunu přímo domů. I finské sauny se vyrábí ve formě kabin, jejichž velikosti jsou již od 1,2m2.

  Finské sauny v naší nabídce jsou vyrobeny z kvalitního dřeva kanadského jedlovce a vybaveny elektrickým vytápěním s možností nastavení času zapnutí. Samotné saunování probíhá při teplotách okolo 100°C, dokud nezačnete subjektivně pociťovat vysokou horkost. Obvykle to bývá několik minut. Po ohřátí je nutné ochlazení, ke kterému stačí použít ledovou sprchu nebo vanu.

  Pobyt v sauně má ozdravnou funkci. Dochází k uvolnění svalů, zlepšení hybnosti, normalizaci krevního tlaku, detoxikaci organismu, prokrvení a pročištění pokožky a celkovému psychickému uvolnění. A pokud berete relaxaci skutečně vážně, doporučujeme prohlédnout si i hydromasážní vany či masážní sprchové boxy, abyste si mohli užít kompletní domácí wellness.

  Kupujeme finskou saunu. Co všechno musíme zvážit?

  Zásadními otázkami pro nákup finské sauny je výběr dřeva a obložení, výběr ohřevu, volba kamenů, počet lidí, kteří ji budou využívat i energetická náročnost sauny. Podrobnosti si přečtěte v našem článku.

  Doprava zdarma
  nad 4 999 Kč
  Napište nám, rádi pomůžeme

  Kontaktujte nás

  +420 605 26 29 29
  Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace