SAUNA & SPA wellnes drink HANSCRAFT balení 6 lahví

SAUNA & SPA wellnes drink HANSCRAFT balení 6 lahví
Výrobce:Hanscraft

Prodej tohoto produktu skončil.

Tento produkt již bohužel není v prodeji.
Vybrat si můžete z podobných produktů níže.

Rádi Vám pomůžeme najít alternativu. Napište nám.


Balení 6 ti láhví á 700ml Sauna & Spa Wellness Drinku pro vířivky a sauny 

Nápoj určený pro ReHydrataci organismu

HANSCRAFT Sauna & Spa Wellness drink je speciálně vyvinut pro aktivní lidi, kteří se věnují Wellness aktivitám - infrasauně, sauně nebo vířivce. Po pobytu v sauně nebo vířivce je nutné nahradit ztracené tekutiny, doplnit vitamíny a minerály.

HANSCRAFT nápoj podporuje metabolismus a rehydrataci během a po saunování nebo pobytu ve vířivce. Maximální denní spotřeba je 5 láhví po 700ml.

Nápoj obsahuje:
- L-Carnitine
- Biotin
- Synephrine
- Vitamin C
- Vitamin E
- Vitamin B1
- Vitamin B2
- Vitamin B12
- Minerály

V dostání ve třech příchutích:
- Ananas
- Citron
- Pomeranč & Mango

Láhev á 700ml

Jestliže vlastníte vířivku, saunu nebo infrasaunu, doplňte ztracené tekutiny včas a podpořte Váš metabolismus a rehydrataci.
 

Představujeme světovou novinku - nápoj pro ReHydrataci organismu při a po užití vířivých van, saun nebo infrasaun.

Infračervená sauna využívá jednoho ze tří pásem infračerveného vlnění – tzv. vzdáleného infračerveného vlnění. Při interakci buněk lidského těla a infračerveného vlnění dochází k přenosu energie a vzniku tepla. Léčebné účinky infračerveného záření jsou připisovány právě působení tepla a prohřátí několik milimetrů silné vrstvy pod kůží.

Podle lékařských studií je pravidelné používání infračervené sauny spojeno s pozitivním efektem na lidský organizmus a bylo vedle podpůrné léčby pohybového aparátu používáno v léčbě onemocnění srdce a cévního oběhu. 
Z nejčastějších chorob, u kterých byl pozorován pozitivní efekt infračervené sauny, lze jmenovat onemocnění vysokým srdečním tlakem a poruchy prokrvení končetin.

Pokud by případný uživatel infračervené sauny trpěl výše zmíněným nebo jiným onemocněním vyžadujícím užívání léků, je zcela nezbytné informovat svého ošetřujícího lékaře a poradit se s ním o vhodnosti saunování v infračervené sauně.

I zcela zdraví jedinci musí dodržovat určitá opatření spojená s použitím infračervené sauny, mezi které patří zejména správný pitný režim. Během pobytu v sauně dochází ke ztrátám tekutin, zejména kvůli pocení, kdy vedle vody odchází z těla i určité minerály. Příjem dostatečného množství tekutin je doporučován nejen po, ale i během samotného saunování. 
Pro doplnění těchto ztrát je výhodné použít určené nápoje, které svým složením pomáhají doplnit nejen ztráty samotné vody, ale i dalších prvků. 

Podobně jako během intenzivní sportovní aktivity spojené s pocením, kdy je doporučováno doplnění ztráty tekutin příjmem takzvaných iontových nápojů, je i během a po saunování v infračervené sauně výhodné použít určený nápoj, který ztracené minerály pomůže doplnit.

Při přípravě nápoje je třeba dodržet předepsané dávkování a množství by mělo odpovídat přibližně ztrátě během pobytu v sauně.

Ideálním prostředkem pro doplnění tekutin po Vaší Wellness aktivitě (vířivka, sauna, infrasauna) je právě Sauna & Spa Wellness Drink 

Výrobce:Hanscraft
Model:140101

Napsat recenzi

Vaše jméno:
Hodnocení:

Opište kód z obrázku do pole níže:

Vaše jméno:

Vaše e-mailová adresa:

Opište kód z obrázku do pole níže:

Dotaz:

Doprava zdarma
nad 4 999 Kč
Napište nám, rádi pomůžeme

Kontaktujte nás

+420 605 26 29 29
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace