Sauny

Řazení

  Domácí sauny

  Prostor pro relaxaci se díky snadnější dostupnosti stále častěji stává součástí běžných domovů. Dopřejte si i vy své osobní místo pro odpočinek. Nároky na prostor ani finance nemusí být zdaleka tak vysoké, jak se na první pohled může zdát. Stačí jen malý kousek volného místa jako komora, sklep nebo kus chodby a domácí sauna se může stát realitou třeba i v panelákovém bytě.

  Příznivci klasiky určitě ocení domácí finské sauny, které se vyrábí ve formě potících kabin z vysoce kvalitního dřeva s elektrickým vytápěním.  Pocení probíhá při vysoké teplotě několik minut. Po dostatečném nahřátí probíhá rychlé ochlazení ve studené vodě.  

  Infrasauny mají narozdíl od klasické finské sauny místo kamen speciální keramické či plošné zářiče. Pocení probíhá déle a při nižších teplotách, je však intenzivnější. Neohřívá se totiž jen povrch těla, ale teplo proniká i hluboko do tkání.

  JAK VYBRAT SAUNU? PŘEČTĚTE SI, CO VŠE JE NUTNÉ VĚDĚT PŘED NÁKUPEM.

  Koupí sauny investujeme nejen do svého zdraví, její blahodárné účinky se projeví na posíleném imunitním systému a uvvolněném těle, stejně jako na psychickém zklidnění. Vlastní saunou navíc šetříme svůj čas i peníze spojené s dojížděním do wellness zařízení, kde nám může chybět tolik potřené soukromí a naplnění individuálních požadavků.

  Doprava zdarma
  nad 4 999 Kč
  Napište nám, rádi pomůžeme

  Kontaktujte nás

  +420 605 26 29 29
  Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace