Ravak EVOLUTION Umyvadlo

Ravak EVOLUTION Umyvadlo
Výrobce:Ravak
Série:Evolution
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Doba dodání: do pátku 3.3. u vás
Cena dopravy:ZDARMA
Cena5 647 Kč

Cena bez DPH:  4 667 Kč

ks
Ravak EVOLUTION Umyvadlo
Ravak EVOLUTION Umyvadlo
Ravak EVOLUTION Umyvadlo
Ravak EVOLUTION Umyvadlo
Umyvadlo i nábytek Evolution pocházejí z dílny designérského stuida Nosal Design a svým originálním tvarem předního lemu dokonale doplňují vanu Evolution.

Skvěle se hodí ale i ke kterémukoli čtvrtkruhovému sprchovému koutu. Jedinečný design a přesné boční hrany umyvadla zároveň umožňují umístění dvou umyvadel vedle sebe. Umyvadlo je možné instalovat samostatně nebo kombinovat se skříňkami pod umyvadlo SD Evolution s hrazdou nebo SDS Evolution se zásuvkou.

Umyvadlo Evolution je dodáváno s otvorem 35 mm pro stojánkovou baterii a lze je dovybavit umyvadlovou piletou a sifonem.

Litý mramor je nadčasový materiál, který v porovnání s keramickými materiály umožňuje velkou variabilitu tvarů. Díky tomu je možné vyrobit i takové tvary, které běžná keramika nedovolí. Předností litých umyvadel jsou také perfektně čisté hrany a rovné odkládací plochy.

Finální povrchovou úpravu litého mramoru tvoří probarvená pryskyřice (tzv. GelCoat), která jej chrání proti oděru a poškrábání či působení běžně používaných kosmetických a hygienických přípravků.

Umyvadla RAVAK poskytují dostatek odkládacích ploch, takže s nimi budete mít při každodenní hygieně vždy vše po ruce. Jejich originální tvar navíc umožňuje využít každý centimetr ve vaší koupelně, neboť pod ně můžete umístit například i pračku (umyvadlo Praktik).

Výrobce:Ravak
Šířka (cm): 70
Hloubka (cm): 55
Materiál: litý mramor
Způsob instalace: nábytková
Způsob instalace: závěsné
Otvor pro baterii: ano
Model:MK23157

Vaše jméno:

Vaše e-mailová adresa:

Opište kód z obrázku do pole níže:

Dotaz:

Shop roku
Dříve zobrazené
Doprava zdarma
nad 4 999 Kč
Napište nám, rádi pomůžeme

Kontaktujte nás

+420 605 26 29 29
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace