Roca - vany a sprchové kouty

Španělská značka Roca funguje na trhu koupelnového vybavení už od roku 1917. Tehdy ještě vyráběla litinové radiátory a kotle. Od roku 1929 vstoupila do oblasti koupelen, a to zahájením výroby van. Následně začala produkovat i sanitární keramiku. V roce 1954 se rozhodla pro výrobu vodovodních baterií a příslušenství pro ně.

V 90. letech značka expandovala do zahraničí a odkoupila společnost Swiss Keramik Holding Laufen, upevnila tím svou pozici na strategických trzích. V roce 2005 se Roca rozhodla vstoupit do segmentu koupelnových prostor a po roce fungování v tomto odvětví získala vedoucí pozici na světovém trhu.

K dnešnímu dni je Roca aktivní ve 135 státech, kam dodává výrobky ze 76 výrobních závodů. V aktuálním sortimentu značky vybírejte z kompletního sortimentu sanitární keramiky, van, sprchových koutů, vířivek, saun, armatur, dlažeb i obkladů. Produkty jsou oblíbené nejen díky vysoké funkčnosti, ale především díky originálnímu prosluněnému designu s čistými tvary a liniemi. Značka je držitelem mezinárodního certifikátu ISO 9001, který garantuje vysokou kvalitu výrobků. 


Produktové série značky ROCA

Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
95 %
zákazníků nás doporučuje
Více recenzí

„Celkove urcite dobry obchod. Bohuzel obchod mel jen jednu sadu a druha az po potvrzeni objednavky...“

30. 7. 2021

„vstřícná komunikace, ochota poradit, rychlost doručení“

26. 7. 2021

„Rychlá objednávka a velmi rychle dodáno.“

17. 7. 2021

„ochota a poradenství...super“

28. 6. 2021
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK   Další informace