Ravak SD 600 CLASSIC Skříňka pod umyvadlo š. 60cm, č.347 X000000347

Ravak SD 600  CLASSIC Skříňka pod umyvadlo š. 60cm, č.347 X000000347
Výrobce:Ravak
Série:Classic
Dostupnost: 1 - 2 týdny
Doba dodání: -
Cena dopravy:179 Kč
Cena4 446 Kč

Cena bez DPH:  3 674 Kč

ks
Ravak SD 600  CLASSIC Skříňka pod umyvadlo š. 60cm, č.347 X000000347
Ravak SD 600  CLASSIC Skříňka pod umyvadlo š. 60cm, č.347 X000000347

• šířka 60 cm
• výška 47 cm
• hloubka 49 cm

• Nábytek Classic je dílem českého designéra Kryštofa Nosála. Koupelnové skříňky jsou dokonale sladěny s umyvadly a vanou Classic.

• Všechen nábytek Classic je ošetřen speciální hloubkovou impregnací proti vlhkosti. Pro snadný úklid lze skříňky zavěsit na zeď. Vysoce kvalitní kování je dlouhodobou zárukou bezproblémového otevírání a zavírání dvířek. Zrcadla Classic jsou v šířce 600, 700 a 800 mm a mají integrované zářivky a el.zásuvku např. na holicí strojek. Umyvadla i skříňky pod umyvadlo nabízíme v rozměrech od 40 do 130 cm ve středovém provedení nebo v levé/pravé variantě pro větší variabilitu řešení dispozic koupelny. Celá řada je koncipována tak, aby se všechny prvky daly snadno kombinovat. Univerzální a moderní design se hodí prakticky do každé koupelny.
• Nyní nabízíme oblíbený nábytek Classic ve čtyřech barevných dekorech bříza, bílá, Strip Onyx nebo espresso vždy v kombinaci s bílými dvířky ve vysokém lesku.

Upozornění pro zákazníka internetového obchodu:
Toto zboží není standardním výrobkem. Bude vyrobeno či upraveno na přání spotřebitele a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku).

• Výsledkem spojení značky RAVAK s předními designéry jsou nevšední a vždy originální tvary pro jedinečnost vaší koupelny. Designově sladěná umyvadla a nábytek nabízíme i k vanám samostatným, ale zejména ke v rámci konceptů RAVAK.
• Nábytek a umyvadla RAVAK nabízejí vždy prakticky řešený odkládací prostor na umyvadle a dostatek místa ve skříňkách. Tvarové provedení a speciální hloubková impregnace nábytku RAVAK usnadňují jeho údržbu a prodlužují jeho životnost. Dvířka jsou ošetřena dvěma vrstvami základního laku a finálně lakovaná bílou polyuretanovou barvou s vysokým leskem, takže jsou vodě odolná – lze mýt i mokrou textilií. Údržbu nábytku usnadňuje také provedení bez madel, která pak při čištění nepřekážejí. Díky závěsnému systému je snadný úklid i pod nábytkem.
• Všechny skříňky RAVAK jsou vybaveny olejovými tlumiči, pojezdy a panty s dorazem. Toto vysoce kvalitní kování zajišťuje bezproblémové otevírání a zavírání dvířek po celou dobu životnosti nábytku. Životnost prodlužuje také speciální impregnace dřevotřískových desek i dvířek z MDF proti působení vlhkosti. Nábytek RAVAK je proto vhodný i do extrémně vlhkého prostředí v koupelně. Veškerý koupelnový nábytek je dodávám ve smontovaném stavu. Nábytek je možné zavěsit na zeď nebo si k němu lze dokoupit nožičky. Nábytek nabízíme v barevných kombinacích: korpus/dvířka – bříza/bílá, bílá/bílá, Strip Onyx/bílá a řadu Classic nově i v kombinaci espresso/bílá.
 

Výrobce:Ravak
Výška(cm): 47
Šířka (cm): 60
Hloubka (cm): 49
Materiál: lamino
Způsob instalace: závěsné
Model:MK23195

Napsat recenzi

Vaše jméno:
Hodnocení:

Opište kód z obrázku do pole níže:

Vaše jméno:

Vaše e-mailová adresa:

Opište kód z obrázku do pole níže:

Dotaz:

Doprava zdarma
nad 4 999 Kč
Napište nám, rádi pomůžeme

Kontaktujte nás

+420 605 26 29 29
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.       Další informace